Установите расширение «Новости Красный Луч - 06432.in.ua» для и читайте городские новости первымиУстановить!
Фігурант сфабрикованої за наказом Плотницького справи поставив вимогу «Генпрокуратурі ЛНР»
11:3302.12.2017
Фігурант сфабрикованої за наказом Плотницького справи поставив вимогу «Генпрокуратурі ЛНР»

Засуджений за наказом колишнього «глава ЛНР» Ігоря Плотницького Віталій Кисельов («Комуніст») вимагає, аби так звана «Генпрокуратура ЛНР» попросила вибачень не тільки у нього, а й у його родини за знущання під час «слідства».

Таку вимогу оголосив сам колишній «заступник міністра оборони ЛНР» Кисельов, якого показало в камері так зване «МВД ЛНР».

Після того, як з’ясувалось, що слідчі «Генпрокуратури ЛНР» цілеспрямовано за наказом Плотницького «шили» справу проти колишніх «заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова і «прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова, якого вбили на допитах, щодо Кисельова справу вирішили переглянути.

Бойовики, щоб загладити провину за засудження «Комуніста» на 12,5 з половиною років безпідставно, терміново відправили його з камери у лікарню, аби підлікувати.

Коли саме бойовики збираються завершити перегляд справи і скасувати вирок свого ж «суду» — поки невідомо.

Нагадаємо, після того, як у вересні 2016 року Плотницький заявив про начебто підготовку до перевороту, в «ЛНР» почались гоніння.

Бойовики за звинуваченням «у підготовці перевороту» кинули «на підвал» двох опонентів Плотницького: екс-»заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова («Комуніста») і екс-»прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова. Ципкалова знайшли повішеним, «Комуніста» влітку цього року засудили на 12,5 років.

В листопаді «міністри» почали заявляти, що ніякої спроби «держперевороту» в 2016 році не було і все сфабриковано за наказом Плотницького.

Під тягарем цих звинувачень та внаслідок військової блокади, яка переросла у справжній переворот в «ЛНР», Ігор Плотницький утік у Росію.

У «Генпрокуратур ЛНР» заявили, що справу Ципкалова і Кисельова справді сфальшували від початку і до кінця за наказом Плотницького і в подробицях розповіли, як це робили.

Тепер бойовики намагаються реабілітуватись перед безпідставно засудженим колишнім «заступником міністра оборони ЛНР».

www.06432.in.ua

Источник: 7 Дней
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии
Отменить
Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил cайта

Последние новости

Ещё новости...