Фігурант сфабрикованої за наказом Плотницького справи поставив вимогу «Генпрокуратурі ЛНР»

Засуджений за наказом колишнього «глава ЛНР» Ігоря Плотницького Віталій Кисельов («Комуніст») вимагає, аби так звана «Генпрокуратура ЛНР» попросила вибачень не тільки у нього, а й у його родини за знущання під час «слідства».

Таку вимогу оголосив сам колишній «заступник міністра оборони ЛНР» Кисельов, якого показало в камері так зване «МВД ЛНР».

Після того, як з’ясувалось, що слідчі «Генпрокуратури ЛНР» цілеспрямовано за наказом Плотницького «шили» справу проти колишніх «заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова і «прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова, якого вбили на допитах, щодо Кисельова справу вирішили переглянути.

Бойовики, щоб загладити провину за засудження «Комуніста» на 12,5 з половиною років безпідставно, терміново відправили його з камери у лікарню, аби підлікувати.

Коли саме бойовики збираються завершити перегляд справи і скасувати вирок свого ж «суду» — поки невідомо.

Нагадаємо, після того, як у вересні 2016 року Плотницький заявив про начебто підготовку до перевороту, в «ЛНР» почались гоніння.

Бойовики за звинуваченням «у підготовці перевороту» кинули «на підвал» двох опонентів Плотницького: екс-»заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова («Комуніста») і екс-»прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова. Ципкалова знайшли повішеним, «Комуніста» влітку цього року засудили на 12,5 років.

В листопаді «міністри» почали заявляти, що ніякої спроби «держперевороту» в 2016 році не було і все сфабриковано за наказом Плотницького.

Під тягарем цих звинувачень та внаслідок військової блокади, яка переросла у справжній переворот в «ЛНР», Ігор Плотницький утік у Росію.

У «Генпрокуратур ЛНР» заявили, що справу Ципкалова і Кисельова справді сфальшували від початку і до кінця за наказом Плотницького і в подробицях розповіли, як це робили.

Тепер бойовики намагаються реабілітуватись перед безпідставно засудженим колишнім «заступником міністра оборони ЛНР».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов