"ЛНР" почала виплавляти чавун на Алчевському меткомбінаті

Окупаційна владапочала виплавляти чавун на Алчевському меткомбінаті та перевела зарплату працівників у південноосетинський банк.

Про це на умовах анонімності один з начальників ділянки заводу, повідомляє Радіо Донбас.Реалії.

За його словами, доменна піч дійсно запущена. Виплавляється чавун. Сировина поставляється з Росії.

Виплавлений чавун відправляється спочатку на територію, контрольовану угрупуванням "ДНР", а звідти везе в Росію. Хоча за документами повинен відправлятися в Південну Осетію. Крім печі, працюють і допоміжні цехи - ремонтний, транспортний. Працівників перевели на обслуговування в осетинський банк. На території комбінату поставили кілька банкоматів. Однак повністю зв'язку з українським підприємством ще не втрачені.

"Зарплати хоч і платять в рублях, але нараховують в гривнях. До речі, вся документація ведеться в двох примірниках - один для осетинської компанії, другий для української", - розповів співрозмовник.

Однак назвати роботу АМК повноцінної складно, вважає він. Доменна піч працює далеко не на повну потужність, так як сировини, що поставляється для цього не вистачає.

Побічно це підтверджується і даними, які є у відкритих джерелах. Зокрема, так званий "міністр промисловості і торгівлі "ЛНР" Дмитро Божич недавно заявляв, що підприємство за 2 місяці роботи виплавило понад 16 тисяч тонн чавуну.

Тим часом, тільки за одну добу перед зупинкою на початку 2017 року на комбінаті було виплавлено 4,5 тисячі тонн чавуну.

depo
КрасныйЛуч
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
15 просмотров в октябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ничего не найдено.